Hero Image
Puhallusvillaurakoitsijamme

Puhallusvillaurakoitsijamme

Puhallus suoritetaan aina ISOVERin valtuutetun sopimusurakoitsijan toimesta, millä taataan luotettava ja laadukas lopputulos. 

Pyydä tarjous ISOVER -puhallusvillasta suoraan lähimmältä ISOVER sopimusurakoitsijalta tai täytä tarjouspyyntölomake osoitteessa www.puhallusvillaa.fi.

Huomaathan, että etenkin syksyllä kannattaa varautua useamman viikon toimitusaikaan.

Urakoitsijat alueittain

Alue 1:
R-Villa Oy

Maijantie 9, 21830 Aura
Kai Rantala 0440 664 420
myynti@rvilla.fi


Alue 2:
Auranmaan Puhallusvilla Oy

Savelantie 4, 21800 Kyrö
Ismo Rantala 0400 531 010
ismo.puhallusvilla@gmail.com


Alue 3:
Hämeen Puhallus & Saneeraus Oy

Soimasuontie 9, 12400 Tervakoski
Teemu Koreemäki 040 5625001
teemu@hapusa.fi
 

Alue 4:
Länsi-Suomen Puhallusvilla Oy

Kuulatie 7, 37500 Lempäälä
Antti Saren, 050 433 0574
puhallusvilla@lsvilla.fi
 

Alue 5:
Kaakon Laatueristys Oy

Linnakatu 1 A 9, 50100 Mikkeli
Joni Korte, 0400 254 330
joni.korte@kaakoneristys.fi
 

Alue 6:
Himangan Kuljetus Oy

Tomujoentie 5, 68100 Himanka
Kimmo Venetjoki, puh. 050 310 5451 tai 06 875 166
kimmo.venetjoki@himangankuljetus.fi
 

Alue 7:
Lapin Puhallusvilla Oy

Siikajärventie 43, 94700 Kemi
Markku Puijola, puh. 0400 391 321
lapinpuhallusvillaky@co.inet.fi


Alue 8:
Rajan Puhallusvilla Ky

Mellalahti 23, 95690 Mellakoski
Veikko Piuva, puh. 0400 394 354
veikko.piuva@gmail.com

Pyydä tarjous, tee tilaus!